HOTEL TATRAMONTI ***

x

UBYTOVANIE V CENTRE POPRADU

O NÁS

- HOTEL TATRAMONTI -

Kategória hotela: Garni hotel ***

Kapacita hotela: 27 lôžok + prístelky

 

Hotel TATRAMONTI*** je situovaný v príjemnej a pokojnej lokalite atraktívneho podtatranského mesta Poprad. Názov hotela vystihuje najvýznamnejšiu dominantu severného Slovenska – pohorie Vysoké Tatry [Tatra – tatranský, Monti – hory (tal.jazyk)]. Hotel sa nachádza v tichej uličke 50m od centra mesta Poprad a necelých 800m od Aquacity Poprad.  Hotel disponuje kaviarňou, ktorá hosťom ponúka posedenie v príjemnom prostredí a podávanie raňajok.  Pre spestrenie pobytu sa v priestoroch hotela nachádza stolný tenis a 18 jamkový krytý minigolf, otvorený taktiež aj pre širokúverejnosť. Hotel ponúka svojím hosťom bezplatné parkovanie monitorované kamerovým systémom.

Hotel TATRAMONTI*** ponúka hosťom komfortné ubytovanie v siedmych vkusne zariadených a priestranných dvojposteľových izbách s manželskou posteľou (dve z nich majú k dispozícii malý balkón), v dvoch dvojposteľových izbách s oddelenými lôžkami , jednom apartmáne a jednej rodinnej izbe. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením, televíziou a WiFi pripojením.

Ubytovanie v hoteli TATRAMONTI*** je vhodné aj pre odchodných cestujúcich vďaka svojej strategickej a kľudnej lokalite, ako aj priaznivým cenám.

Ak teda hľadáte príjemnú atmosféru a chcete si naplno užiť Váš pobyt pod Tatrami, náš hotel je pre Vás tým správnym miestom.

PONÚKAME VÁM

UBYTOVANIE / MINIGOLF / KAVIAREŇ

UBYTOVANIE

Hotel TATRAMONTI*** Vám ponúka komfortné ubytovanie v priestranných a vkusne zariadených izbách. Každá izba je vybavená vlastným sociálnym zariadením, televíziou a WiFi pripojením zdarma. Vo všetkých izbách ponúkame aj možnosť dokúpenia prístelky, resp. detskej postieľky. Pobyt detí do 6 rokov bez nároku na lôžko neúčtujeme.

KAVIAREŇ

V hoteli TATRAMONTI*** je k dispozícii nefajčiarska časť kaviarne s elektrickým krbom a  taktiež samostatná miestnosť pre fajčiarov. Kaviareň hosťom ponúka posedenie v príjemnom prostredí pri širokej ponuke kvalitných a cenovo prijateľných nápojov. V ponuke kaviarne nájdete aj občerstvenie vo forme studených tanierov, snackov a koláčikov

MINIGOLF

V hoteli TATRAMONTI*** je od roku 2015 k dispozícii pre ubytovaných hostí ako aj širokú verejnosť krytý 18 – jamkový minigolf. Minigolf je šport dostupný pre všetky vekové kategórie, pretože je nenáročný na hranie. Je to výborná príležitosť ako sa zabaviť, zasúťažiť si a prežiť príjemný čas s priateľmi a rodinou.

CONTACT US

Pošlite nám správu

Kontaktujte nás prostredníctvom rezervačného formulára, vyplnením formulára nám pošlete správu priamo na nás email, radi vám odpovieme na všetky vaše otázky aj telefonicky.

Adresa :

Popradskej brigády 741

Mesto :

058 01 Poprad

Email :

info@hoteltatramonti.sk

    Meno:


    Email :


    Správa :